22 czerwca
"Bańkowe szaleństwo" - to warsztaty, w których wzięliśmy dziś udział.
Mieliśmy okazję poznać właściwości baniek mydlanych
i możliwość samodzielnego tworzenia płynu do ich robienia.

"Nadeszło lato" to praca plastyczna Misiów.

19 czerwca
"Na plaży" to prace Jeżyków techniką mieszaną.

"Lato" to prace Motylków.
Dzieci kolorowały pastelami, wycinały i wyklejały.

Misie ćwiczyły układanie rytmów (duży - mały).

18 czerwca
„Letnie smakołyki” to najnowsze dzieło Sówek.
Dzieci wycinały i składały całość z elementów, a następnie malowały puchnącą farbą.

15 czerwca
Misie malowały akwarelami ilustrację do piosenki "Deszczyk pada".

12 czerwca
"Zebra" to praca Motylków.
Dzieci układały obrazek z części.

Jeżyki narysowały swoje wspomnienia z wycieczki.

"Krzywa wieża w Pizie" to praca Sówek wykonana za pomocą akwareli i flamastrów.

11 czerwca
Wycieczka do Wymysłów za nami. Nawet deszczowa pogoda nie przeszkodziła nam w dobrej zabawie.
Zapraszamy do naszej Galerii.

10 czerwca
"Wóz strażacki" to praca przestrzenno - techniczna Misiów.

8 czerwca
"Z czym kojarzy nam się lato?" - to rysunki Jeżyków.

Z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkolaki otrzymały piękny prezent
od "Ośrodka Wsparcia dla Seniorów" OPS Dzielnicy Wola m.st. Warszawy przy ul. Zawiszy 5.
Serdecznie dziękujemy!

3 czerwca
"Dzieci świata" to prace Misiów.
Maluszki kolorowaly postaci, składały elementy puzzli w całość i przyklejały je na kartce.

Motylki doskonaliły orientację przestrzenną.
Używały przyimków określających położenie w przestrzeni.

"Dzieci świata" to grupowa praca Sówek wykonana techniką mieszaną.

Jeżyki zakończyły udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjno - Społecznym
"Łączymy pokolenia". W uznaniu otrzymały certyfikat.



1 czerwca
"Dzień Dziecka"
Więcej zdjęć do obejrzenia w naszej galerii.


Wysłuchaliśmy także koncertu muzycznego nt. "Niech żyją wakacje!" - poznaliśmy gitarę, djembe i ukulele.

Misie wykonały cudne papierowe lody.
Dzieci sklejały paski papieru w koła (kulki lodowe), przyklejały je do "wafelka" i przeliczały.

